Czy Paragwaj jest dla Ciebie?


Czy Paragwaj jest dla ciebie?

 

Przeprowadzka do innego kraju nie jest łatwe. To wymaga odwagi, cierpliwości, ekonomicznym środkiem i przygód. Jeśli oczekujesz, że będziesz odnieść sukces w ruch do Paragwaju trzeba będzie mowic co najmniej podstawowa hiszpański. Musisz także mieć cierpliwość, aby dowiedzieć się i żyć przez niektóre z lokalnych zwyczajów i przystosowania się do życia bez pewnych udogodnień, do których jesteś przyzwyczajony jak 600 kanałów telewizji kablowej. W zamian będziesz miał zdrowsze, mniej stresujące życie, z więciej osobistych wolności niż możesz cieszyć się w swoim kraju.

Paragwaj jest atrakcyjnym miejscem z powodu swego klimatu umiarkowanego i niskie bariery ekonomiczne. Nieruchomości jest stosunkowo tanie w porównaniu do Stanów Zjednoczonych, Europy i innych krajów w regionie. Koszty utrzymania, chociaż wzrost jest nadal niższe niż w USA i Europie zachodniej. I wymóg stałego pobytu 5000 USD w lokalnym banku jest niski w porównaniu do wielu innych krajów.

Paragwaj jest krajem trzeciego świata i ma normalne ograniczenia jednego. Jeśli masz małe dzieci, lub slaby stan zdrowia, trzeba wziąć pod uwagę te czynniki przed rozważeniem przenieść tutaj. Szkoły z poziomem wykształcenia "pierwszego świata"  tylko znajdują się w stolicy. To znaczy, że czy nie chcesz uczyć swoje dzieci w domu, będzie obowiązkowo żyć w obszarze Asuncion. Podobnie Najlepsza opieka medyczna jest również w Asuncion, a dojazdy do otrzymują miesięczne leczenie ze wsi nie będzie przyjemne. Jeśli nie masz strumień dochodu, emerytury wyboru, dochody z najmu, biznesowych opartych na Internecie lub bardzo rynkowych umiejętności, trzeba będzie stworzyć pewnego rodzaju lokalnych do generowania dochodów, trzeba przeżyć. Znalezienie zatrudnienia w Paragwaju, nie będzie to łatwe zadanie, i poziom rekompensaty są znacznie niższe niż w bardziej rozwiniętych Narodów.

Krótko mówiąc tylko Ty możesz zdecydować jeśli Paragwaj jest właśnie dla Ciebie. Bardzo polecam Paragwaju do tych, którzy szukają samowystarczalny życia poprzez rolnictwo; do doświadczonych podróżników; emerytów i rencistów, szczególnie emerytowane wojskowe, którzy cieszyli się swojich przypisania za granicą. Również doradzę każdego, kto myśli o przeprowadzce do szeroko zakrojonych badań o Paragwaju i może być dwa tygodnie wakacji tutaj przed podjęciem pogrążać.