Lepsze Zycie jest Możliwa


“Nikt nie jest tak bar­dzo zniewo­lony jak ktoś, kto czu­je się wol­nym, pod­czas gdy w rzeczy­wis­tości nim nie jest.” Johann Wolfgang von Goethe (1749 – 1832) niemiecki pisarz, poeta i naukowiec

Uwaga: się uczyłem Polskiego w 1992 r. na Uniwersytecie Jagiellońskim i rzadko to mówiłem  od tamtego czasu. Istnieje wiele błędów w tekście, ale mam nadzieję, że można zrozumieć.

 
Czy kiedykolwiek chciałeś uciec od systemu? Wyskoczyć z bieżni na którym jesteś gdzie bez względu jak ciężko pracujesz, nigdy nie wydaje się iść do przodu? Czy marzyłeś kupić dom, bez konieczności wydawania trzydzieści lat martwiąc się o swoje miesięczne płatności hipotecznych? Żyć w miejscu, gdzie rząd nie jest wystarczająco duży, aby kontrolować każdy mały aspekt twojego życia i ma lepsze rzeczy do zrobienia niż słuchać twój telefon?

Paragwaj może być ucieczka, którego szukasz. Paragwaj ma tanie nieruchomości, jak również niskie koszty migracyjnie  i oferuje możliwości dla imigrantów z bogatszych krajów bardziej komfortowe życie.